DK Rumburk > Informace k divadelnímu předplatnému

Informace k divadelnímu předplatnému

Vážení a milí příznivci divadelních představení,

vzhledem k tomu, že z důvodu pandemie koronaviru neproběhla některá divadelní představení z Divadelního předplatného 2019/2020, a rovněž z divadelního předplatného na rok 2021, vyzýváme Vás tímto, abyste nás nejpozději do konce měsíce září 2021 (ideálně ihned) kontaktovali na tel. čísle: +420 412 332 158, případně se osobně dostavili do Domu kultury Střelnice Rumburk a vyzvedli si poměrnou část za vstupné na dané divadelní předplatné. Vstupné lze po domluvě zaslat i na účet.

Vzhledem k nejisté epidemiologické situaci prozatím nové divadelní předplatné pro podzim 2021 organizovat nebudeme. V měsících září–prosinec 2021 proběhnou v domě kultury 3 divadelní představení pražských divadel, nicméně tato představení budou mimo předplatné (vstupenky určeny pouze k volnému prodeji). Sledujte naše webové stránky www.dk-rumburk.cz.

Vámi rezervovaná sedadla v systému divadelního předplatného Vám samozřejmě „podržíme“ pro Váš případný zájem o divadelní předplatné na jaře 2022. Toto předplatné na měsíce leden–květen 2022 zveřejníme v říjnu 2021 a do konce listopadu 2021 budete mít možnost potvrdit své rezervace na jednotlivá sedadla. Předběžně počítáme s nutností úhrady nového předplatného do konce roku 2021.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte telefonicky či osobně kontaktovat.

« Zpět
Zavřít

POZOR! Vstup na všechny akce se řídí následujícími pravidly!

Pravidla pro vstup na akce